Болгарка Elprom EMShU-1250/125
Відео 1Фото 5 |
Elprom EMShU-1250/125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom EMShU-1250/125
Усі ціни 7 →Болгарка Елпром (УШМ 125/1250) | 1 222 грн. |
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-1250-125 | 1 079 грн. |
Болгарка Елпром 125 ЕМШУ-1250 | 1 458 грн. |
Кутошліфувальна машина Елпром 125/1250 | 1 221 грн. |
Кутова шліфувальна машина (Болгарка) Елпром УШМ125/1250 | 1 407 грн. |
Кутошліфувальна машина Елпром 125/1250 | 1 226 грн. |
Болгарка Елпром ЕМШУ-125-1250 (оснащена системою пилозахисту; потужний дви | 1 333 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →