Болгарка Elprom EMShU-1600/125
Фото 5 |
Elprom EMShU-1600/125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom EMShU-1600/125
Усі ціни 8 →Болгарка Элпром ЭМШУ-125-1600 | 1 482 грн. |
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-1600-125 | 1 482 грн. |
Болгарка Елпром ЕМШУ-125/1600 (плавний пуск) | 1 692 грн. |
Болгарка Элпром ЭМШУ-125/1600 | 1 483 грн. |
Кутова шлифмашина (Болгарка) Элпром УШМ125/1600 | 1 708 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →