Болгарка Eltos MShU-230-2650
Фото 10 |
Eltos MShU-230-2650 |
|
Продуктивна Мережева кутова шліфувальна машина (болгарка) високої потужності з системою плавного старту. Позиціонується як професійний ручний електроінструмент середньої цінової категорії, розрахований на роботу з великими абразивними дисками діаметром 230 мм. Завдяки вражаючій лінійної швидкості руху кромки абразивного диска (більш 80 м/с) і високому крутному моменту, ця модель може ефективно різати такі товстостінні металоконструкції, як труби і великий сталевий профіль).
Без проблем впорається з натуральним / штучним каменем, залізобетоном, цеглою, керамічною плиткою та іншими твердими мінеральними матеріалами. Кутова шліфувальна машина Eltos MShU-230-2650 прекрасно підійде для виконання інтенсивних демонтажних робіт будь-якої складності. Вона також може ефективно шліфувати і зачищати будь-які тверді поверхні. Надійний колекторний двигун і опорні підшипники захищені від абразивного впливу продуктів різання.
Конструкцією передбачена швидка заміна вугільних щіток. Литий алюмінієвий корпус конічного редуктора легко відводить і розсіює тепло, що виділяється на зубчастих колесах, виготовлених з термічно зміцненої легованої сталі. Задня D-подібна рукоятка має прогумовану накладку, що поліпшує зчеплення і гасить вібрацію. Є можливість кріплення додаткової бічної рукоятки в будь-який з трьох позицій (зліва, зверху, праворуч).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eltos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eltos.
Купити Eltos MShU-230-2650
Усі ціни 12 →Болгарка Eltos МШУ-230-2650 | 2 449 грн. |
Болгарка Eltos МШУ-230-2650 112092 | 2 287 грн. |
Болгарка Eltos МШУ-230-2650 | 2 197 грн. |
Болгарка (Кутова шліфмашина) Eltos МШУ-230-2650 | 2 085 грн. |
Болгарка Eltos МШУ-230-2650 | 2 700 грн. |