Ланцюгова пила Eltos PC-2800
Фото 4 |
Eltos PC-2800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eltos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eltos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eltos PC-2800
Усі ціни 13 →Електропила Eltos ПЦ-2800 | 3 089 грн. |
Електропила ланцюгова Eltos ПЦ-2800 100071 | 2 883 грн. |
Ланцюгова пила Eltos PC-2800 | 2 563 грн. |
Електропила Eltos ПЦ-2800 (1 Шина, 1 Ланцюг) | 3 452 грн. |
Електропила ланцюгова Eltos ПЦ-2800 | 2 853 грн. |
ще 8 пропозицій