Каструля Emile Henry 344525
Фото 3 |
Emile Henry 344525 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emile Henry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emile Henry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emile Henry 344525
Усі ціни 7 →Каструля Emile Henry з кришкою 2.5 л червона (344525) | 4 670 грн. |
Каструля Emile Henry 2.5л 22см червона (344525) | 5 495 грн. |
Каструля з кришкою Emile Henry 344525 2,5 л | 5 495 грн. |
Emile Henry 2,5 л 344525 2,5л344525 | 4 670 грн. |
Каструля Emile Henry Cookware 2.5 л (344525) | 4 670 грн. |
Каструля з кришкою Emile Henry Cookware 2,5 л червона (344525) | 4 670 грн. |
Каструля з кришкою Emile Henry Flame Grenade 22x22x15 см (344525) | 4 671 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →