Змішувач Emmevi Anubis 7001
Emmevi Anubis 7001 Anubisбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Anubis 7001
Усі ціни 8 →Змішувач для ванни EMMEVI ANUBIS бронза BR7001RB | 9 728 грн. |
Змішувач для ванни EMMEVI LUXOR BC7001R | 9 746 грн. |
Змішувач для ванни EMMEVI ANUBIS мідь RA7001RB | 9 826 грн. |
Змішувач Emmevi LUXOR BC7001R білий-хром | 8 974 грн. |
Змішувач Emmevi LUXOR SC7001RB мат-хром | 7 131 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →