Змішувач Emmevi Deco Ceramica 121615
Фото 2 |
Emmevi Deco Ceramica 121615 |
|
Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Deco Ceramica 121615
Змішувач Emmevi DECO Сeramica BR121615 | 12 086 грн. |
Змішувач для раковини EMMEVI Deco Ceramic CR121615 | 12 399 грн. |
Змішувач для Раковинаа EMMEVI DECO хром с/п CR121615 | 12 399 грн. |
Змішувач для раковини EMMEVI Deco Ceramic BR121615 | 14 080 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →