Змішувач Emmevi Laguna 40516
Відео 1Фото 2 |
Emmevi Laguna 40516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Laguna 40516
Змішувач для кухні Emmevi LAGUNA BR40516 бронза | 6 709 грн. |
Змішувач кухонний EMMEVI Laguna P5040516 | 7 498 грн. |
Змішувач для кухні Emmevi LAGUNA RA40516 мідь | 7 444 грн. |
Змішувач EMMEVI LAGUNA BR40516 | 6 709 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →