Змішувач Emmevi Nefer 77004
Emmevi Nefer 77004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Nefer 77004
Змішувач для біде EMMEVI NEFFER BIO 77004 | 8 045 грн. |
Змішувач для біде EMMEVI Nefer NEO77004 | 4 713 грн. |
Змішувач для біде Emmevi Nefer CR77004 хром | 6 939 грн. |
Змішувач для біде EMMEVI NEFER CR77004 | 6 383 грн. |
Змішувач EMMEVI NEFER BIO 77004 білий/хром | 8 738 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Emmevi Nefer 77004:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →