Змішувач Emmevi Nefer CR770077
Фото 4 |
Emmevi Nefer CR770077 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Nefer CR770077
Усі ціни 8 →Змішувач Emmevi NEFER кухня small поворотний гусак BIO770077 Матовий білий | 7 484 грн. |
Кухонний змішувач EMMEVI NEFER BIO770077 | 8 128 грн. |
Змішувач Emmevi NEFER кухня small поворотний гусак CR770077 | 4 943 грн. |
Змішувач Emmevi NEFER кухня small поворотний гусакчорн\\хром NEO770077 | 6 808 грн. |
Кухонний змішувач EMMEVI NEFER NEO770077 | 6 808 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →