Змішувач Emmevi Planet 81002
Emmevi Planet 81002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Planet 81002
Змішувач Emmevi PLANET SC81002 мат-хром б/акс | 7 336 грн. |
Змішувач Emmevi PLANET CR81002 хром б/акс | 5 686 грн. |
Змішувач Emmevi PLANET CS81002 мат-хром б/акс | 7 184 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →