Змішувач Emmevi Sicily 38007
Emmevi Sicily 38007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Sicily 38007
Змішувач для кухні Emmevi SICILY SC38007 Матовий | 14 432 грн. |
Кухонний змішувач EMMEVI Sicily CR38007 | 15 032 грн. |
Змішувач для кухні Emmevi SICILY CR38007 | 15 032 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →