Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-1001 1 кВА / 600 Вт
EnerGenie EG-AVR-1001 1 кВА / 600 Вт
0.5 кВА / 300 Вт1 кВА / 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 600 Вт
Вхідна напруга:140-270 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити EnerGenie EG-AVR-1001 1 кВА / 600 Вт
Усі ціни 36 →EnerGenie EnerGenie EG-AVR-1001 | 1 699 грн. |
Стабілізатор EnerGenie EG-AVR-1001 1000VA | 1 642 грн. |
Стабилизатор EnerGenie eg-avr-1001 1000va, 600w, 2 розетки (Schuko) | 1 583 грн. |
Автоматический регулятор напряжения EnerGenie EG-AVR-1001 | 1 614 грн. |
Стабілізатор EnerGenie 1000 ВА, 600Вт (EG-AVR-1001) | 1 846 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-AVR-1001
Ціни на EnerGenie EG-AVR-1001 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-AVR-0501 0.5 кВА / 300 Вт | від 1 146 грн. | 21 пропозиція | ||
EnerGenie EG-AVR-1001 1 кВА / 600 Вт | від 1 527 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →