Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 1 кВА / 600 Вт
Фото 6 |
EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 1 кВА / 600 Вт
1 кВА / 600 Вт2 кВА / 1200 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 600 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Однофазний релейний стабілізатор для застосування у побуті. Прилад розрахований на обслуговування навантаження до 600 Вт і може працювати при вхідній напрузі від 140 до 260 В. Точність регулювання вихідної напруги становить 8%. На бічній поверхні корпусу знаходиться одна розетка для підключення споживачів е/е, а на лицьовій панелі – два цифрові вольтметри, що показують параметри струму на вході та виході. Характеристики стабілізатора EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 дозволяють використовувати даний прилад для забезпечення роботи газових котлів з електронікою, що управляє, чутливою до стрибків напруги. Конструкція пристрою допускає підлогове встановлення та монтаж на стіну.
Всі характеристики
Купити EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 1 кВА / 600 Вт
Усі ціни 42 →EnerGenie EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 | 1 599 грн. |
Стабілізатор EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 1000VA | 1 599 грн. |
EnerGenie eg-avr-dw1000-01 1000 ва | 1 770 грн. |
Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 | 1 599 грн. |
Автоматический регулятор напряжения EnerGenie EG-AVR-DW1000-01, 230 В, 100 | 1 519 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-AVR-DW1000-01
Ціни на EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-AVR-DW1000-01 1 кВА / 600 Вт | від 1 473 грн. | 42 пропозиції | ||
EnerGenie EG-AVR-DW2000-01 2 кВА / 1200 Вт | від 2 005 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →