Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-E1000-01 1 кВА / 600 Вт
EnerGenie EG-AVR-E1000-01 1 кВА / 600 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 600 Вт
Вхідна напруга:150 – 280 В
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Побутовий однофазний стабілізатор напруги призначений для обслуговування споживачів електроенергії загальною потужністю до 600 Вт. Форма корпусу допускає настінний або монтаж пристрою, а також установку на столі (за рахунок невеликої ваги і компактних розмірів). Стабілізатор EnerGenie EG-AVR-E1000-01 має чотири розетки із заземленням (дві з них – з байпасом) для підключення побутової та комп'ютерної техніки. Прилад здатний виконувати свої функції при вхідній напрузі 150 - 280 В. Охолодження у стабілізатора пасивне (без вентилятора), тому під час роботи він практично не шумить (не рахуючи звуків від роботи реле).
Всі характеристики
Купити EnerGenie EG-AVR-E1000-01 1 кВА / 600 Вт
Усі ціни 40 →EnerGenie EnerGenie EG-AVR-E1000-01 | 1 499 грн. |
Стабілізатор EnerGenie EG-AVR-E1000-01 1000VA | 1 499 грн. |
Стабилизатор EnerGenie eg-avr-e1000-01 / 220 в / 1000 ва | 1 647 грн. |
Автоматический регулятор напряжения EnerGenie EG-AVR-E1000-01 | 1 424 грн. |
Стабілізатор напруги EnerGenie EG-AVR-E1000-01 | 1 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Не беріть цей стабілізатор, він на виході ніколи не видає 220 вольт. Прикро, що до виробника претензій не повинно бути. Читайте уважно інструкцію !!! Там написано 220 вольт (+) (-) 10 відсотків. А 10 відсотків - це 22 вольти! Саме цей стабілізатор показує або 209 вольт, або 231 вольт. Тобто коли велика вхідна напруга, то вона зменшує. А коли мала напруга, то він додає. Але 220 вольт він покаже тільки коли вхідна напруга 220 вольт. Ось така хохма !!!??? Ні! НІКОЛИ НЕ ВИДАЄ НА ВИХОДІ 220 ВОЛЬТ. користуюся EnerGenie EG-AVR-E1000-01 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →