ДБЖ EnerGenie EG-UPS-002 850 ВА
EnerGenie EG-UPS-002 850 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Побутовий безперебійник, орієнтований обслуговування комп'ютерної техніки чи інших приладів сумарною потужністю до 510 Вт. Оскільки ДБЖ EnerGenie EG-UPS-002 є приладом інтерактивного типу та оснащений автостабілізатором (AVR), він може частково згладжувати стрибки та провали напруги, характерні для мереж з нестабільними параметрами струму. Автономна робота (від 10 до 30 хвилин, залежно від навантаження) забезпечується за рахунок акумуляторної батареї ємністю 8 Агод, встановленої всередині ДБЖ. Споживачі е/е підключаються до безперебійника через 4 розетки, що знаходяться на верхній частині корпусу (лише 2 з них підключені до батареї та можуть використовуватись для резервного живлення). Конструкція корпусу допускає встановлення ДБЖ на стіл або підвішування на стіну.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Купити EnerGenie EG-UPS-002 850 ВА
Усі ціни 48 →EnerGenie EnerGenie EG-UPS-002 | 2 999 грн. |
Джерело безперебійного живлення EG-UPS-002 із стабілізатором змінної напру | 2 999 грн. |
EnerGenie EG-UPS-002 | 2 999 грн. |
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA | 3 111 грн. |
EnerGenie 850VA (EG-UPS-002) | 3 088 грн. |
Модификації EnerGenie EG-UPS-002
Ціни на EnerGenie EG-UPS-002 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-001 650 ВА | від 2 199 грн. | 52 пропозиції | ||
EnerGenie EG-UPS-002 850 ВА | від 2 712 грн. | 48 пропозицій |