Відбійний молоток Energomash Professional PE-25190P (ПЕ-25190П)
Фото 7 |
Energomash Professional PE-25190P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Energomash 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Energomash.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Energomash Professional PE-25190P
Молоток отбойный Енергомаш (ПЕ-25190П) | 14 835 грн. |
Отбойный молоток Энергомаш ПЕ-25190П | 13 530 грн. |
Відбійний молоток Энергомаш ПЕ-25190П | 13 945 грн. |
Відбійний молоток 1900 Вт Енергомаш ПЕ-25190П | 14 835 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →