Віброплита EnerSol EPC-107FLCT
Фото 7 |
EnerSol EPC-107FLCT
Сила удару:25 кН
Двигун:бензиновий, 196 см³
Потужність:5 к.с.
Частота вібрації:5500 уд/хв
Глибина трамбування:360 мм
Розмір підошви:560 мм, x 520 мм
Всі характеристики
Характеристики EPC-107FLCT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPC-107FLCT
Усі ціни 14 →Вібраційна плита прямохідна EnerSol EPC-107FLCT | 28 999 грн. |
Вибрационная плита EnerSol EPC-107FLCT, прямоходная | 28 998 грн. |
Виброплита бензиновая EnerSol (EPC-107FLCT) | 28 999 грн. |
Вібраційна плита прямохідна EnerSol EPC-107FLCT | 28 999 грн. |
Вібраційна плита прямохідна EnerSol EPC-107FLCT | 28 999 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →