Електрогенератор EnerSol SKDS-15EBA
Фото 7 |
EnerSol SKDS-15EBA електростартер 400 В электростартер (ключ) 230 B |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol SKDS-15EBA
Усі ціни 13 →Дизельный генератор EnerSol SKDS-15EBA | 184 999 грн. |
Генератор дизельний EnerSol SKDS-15EBA 101345-302 | 184 999 грн. |
Дизельний генератор EnerSol SKDS-15EBA Знижка -10. Дзвоніть!!! | 184 999 грн. |
Дизельний генератор Enersol SKDS-15EBA | 160 850 грн. |
EnerSol SKDS-15EBA офіційна гарантія ціна з ПДВ | 178 899 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації EnerSol SKDS-15EBA
Ціни на EnerSol SKDS-15EBA |
---|---|---|---|---|
EnerSol SKDS-15-3EBA | від 185 449 грн. | 4 пропозиції | ||
EnerSol SKDS-15EBA | від 160 800 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →