Рюкзак Enrico Benetti 47134001 27 л
Фото 5 |
Enrico Benetti 47134001 |
|
Потайна кишеня на спинці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Enrico Benetti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Enrico Benetti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Enrico Benetti 47134001 27 л
Рюкзак Enrico Benetti Vigo 27 л Eb47134 001 | 1 682 грн. |
Міський рюкзак Enrico Benetti VIGO Black для ноутбука 15.6", 27л (Eb47134 | 1 682 грн. |
Рюкзак для ноутбука Enrico Benetti Vigo Eb47134 001 | 1 682 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →