Картридж Epson T9452 C13T945240 (C13T945240)
Epson T9452 C13T945240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epson T9452 C13T945240
Картридж Epson WF-C5790 cyan XL 5K (C13T945240) | 3 552 грн. |
Оригінальний картридж EPSON C13T945240 Cayn XL | 4 700 грн. |
Картридж Epson C13T945240 cyan XL до принтера WF-C5790DWF/WF-C5290DW WF-C5 | 4 375 грн. |
Модификації Epson T9452 C13T945240
Ціни на Epson T9452 C13T945240 |
---|---|---|---|---|
Epson T9442 C13T944240 | від 2 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Epson T9452 C13T945240 | від 3 552 грн. | 3 пропозиції | ||
Epson T9444 C13T944440 | від 2 430 грн. | 2 пропозиції | ||
Epson T9454 C13T945440 | від 3 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Epson T9453 C13T945340 | від 3 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Epson T9451 C13T945140 | від 4 370 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →