Кондиціонер Ergo Comfort ACI 0910 CH 26 м²
Фото 28 |
Ergo Comfort ACI 0910 CH 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:822/812 Вт, клас охолодження A, обігріву B
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Comfort ACI 0910 CH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo Comfort ACI 0910 CH 26 м²
Ergo ERGO ACI 0910 CH | 13 889 грн. |
Кондиціонер ERGO ACI 0910 CH ACI0910CH | 11 200 грн. |
Кондиціонер ERGO ACI 0910 CH | 12 299 грн. |
Модификації Ergo Comfort ACI 0910 CH
Ціни на Ergo Comfort ACI 0910 CH |
---|---|---|---|---|
Ergo Comfort ACI 0712 CH 20 м² | від 11 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Ergo Comfort ACI 0910 CH 26 м² | від 11 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Ergo Comfort ACI 1210 CH 33 м² | від 12 430 грн. | 2 пропозиції | ||
Ergo Comfort ACI 1812 CH 50 м² | від 23 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Ergo Comfort ACI 2412 CH 70 м² | від 28 772 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →