Конвектор Ergo HCU-212020 2 кВт (482066877714)
Фото 6 |
Ergo HCU-212020 1.5 кВт2 кВт |
|
Ніжки для установки на підлозі замовляються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo HCU-212020 2 кВт
Усі ціни 41 →Ergo Ergo HCU 212020 | 1 999 грн. |
ERGO HCU 212020 | 1 919 грн. |
ERGO HCU 212020 | 1 909 грн. |
Конвектор Ergo HCU 212020 | 1 699 грн. |
Конвектор Ergo hcu 212020 | 1 906 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ergo HCU-212020
Ціни на Ergo HCU-212020 |
---|---|---|---|---|
Ergo HCU-211520 1.5 кВт | від 1 158 грн. | 50 пропозицій | ||
Ergo HCU-212020 2 кВт | від 1 699 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →