Зварювальний інвертор ERGUS Invert 130/60 ADV G-prot (DDF115.130.ELE.07.00)
ERGUS Invert 130/60 ADV G-prot |
|
Можливість комплектації з кейсом і без нього
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ERGUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ERGUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ERGUS Invert 130/60 ADV G-prot
Усі ціни 9 →Сварочный инвертор Ergus INVERT 130/60 ADV в кейсе 1151370FE | 16 327 грн. |
ERGUS Invert 130/60 ADV | 15 265 грн. |
Зварювальний інвертор Ergus Invert 130/60 ADV G-PROT | 16 386 грн. |
Зварювальний апарат інверторного типу Ergus INVERT 130/60 ADV G-PROT у вал | 17 872 грн. |
ERGUS Invert 130/60 ADV | 15 548 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →