Термос Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 0.75 л
Відео 1Фото 6 |
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 |
|
Термос об'ємом 750 мл торгової марки Esbit - це рішення середньої цінової категорії, виготовлене з нержавіючої сталі. У комплектацію включені відразу дві зовнішні кришки, які готові виконувати роль чашок для пиття: одна більша - на 260 мілілітрів, а друга - менше - на 150 мл. Конструкція термоса Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 за сучасними мірками цілком стандартна: подвійні стінки (колба та зовнішній корпус) з вакуумним прошарком.
За герметичність і зниження втрат тепла відповідає кришка, що загвинчується. Вона доповнена внутрішніми каналами, що дозволяє не викручувати її повністю для розливу вмісту чашками. Модель здатна справді довго утримувати вихідну температуру напоїв. Заявлено, що окроп через 6 годин охолоджується приблизно до 80 °C, через 12 год - до 65 градусів, а через добу все ще буде досить гарячим - близько 55 °C. Варто враховувати, що відповідні випробування проводилися при знаходженні термоса в приміщенні з температурою повітря +20 градусів за Цельсієм. У складі виробу немає потенційно шкідливих речовин, наприклад, BPA. Зазначимо також, що у продажу доступні споріднені варіації іншого об'єму – літрова та на 0.5 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esbit.
Купити Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 0.75 л
Усі ціни 33 →Термос Esbit VF750TL-DG 017.0125 | 1 795 грн. |
Термос Esbit VF750TL (0.75л), черный 129-1060-0,75 | 2 050 грн. |
Термос Esbit VF750TL-DG (017.0125) | 1 753 грн. |
Термос Esbit VF750TL-DG (017.0125) | 1 710 грн. |
Термос Esbit VF750TL-S 017.0175 | 1 795 грн. |
- Зберігає температуру рідини до 24 годин
Модификації Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75
Ціни на Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 л | від 1 820 грн. | 2 пропозиції | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 0.75 л | від 1 710 грн. | 35 пропозицій | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 л | від 1 596 грн. | 40 пропозицій |