Геймпад Esperanza Fighter PC (EG105)
Фото 14 |
Esperanza Fighter PC |
|
Ультрабюджетная модель геймпада від компанії Esperanza, що спеціалізується на недорогий, але досить якісною і затребуваною електроніці. Пристрій працює з персональними комп'ютерами під управлінням операційної системи Windows. Підключення відбувається через класичний USB-порт. Геймпад виготовлений із пластику, його ергономіка була ретельно продумана розробниками, тому пристрій зручно тримати в руках і не втомлює навіть при тривалих ігрових сесіях.
Загалом, контролер має традиційний вигляд і класичну конструкцію. Геймпад Esperanza EG105 оснащений 11 різними кнопками, частину з яких можна запрограмувати, тим самим максимально підстроївши управління під себе. Також є маніпулятор D-pad, за допомогою якого визначається напрямок руху під час гри, а також два аналогових стіки, які з успіхом можна використовувати в безлічі ігор, наприклад, в спортивних симуляторах (командні види спорту). Для повного занурення в ігровий процес розробники оснастили контролер системою зворотного зв'язку — користувач буде відчувати вібрацію в деяких ситуаціях. Таким чином, дана модель відмінно підійде для початківців гравців і рядових користувачів, яким не потрібні надмірності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Купити Esperanza Fighter PC
Усі ціни 126 →Esperanza Fighter PC (EGG105B) EGG105B | 499 грн. |
Геймпад Esperanza EG105B (EGG105B) | 299 грн. |
Геймпад Esperanza EG105R | 299 грн. |
Геймпад Esperanza gamepad EG105B EGG105B | 299 грн. |
Esperanza Геймпад Esperanza Fighter PC Green (EGG105G) EGG105G | 299 грн. |
Зламався через місяць використання Непоганий дизайн та різноманітність кольорів Дуже дешевий і неякісний пластик, занадто товста нижня частина геймпада, погана якість стіків, зламався через місяць дбайливого використання. користуюся Esperanza Fighter PC менше місяця |
Трігери і бампера жмуця туго при довгому використанні пальці змучуються стінки працюють більше як кнопки але за свою ціну . . користуюся Esperanza Fighter PC кілька місяців |