Кермо Esperanza Steering Wheel Drift (EGW101)
Відео 4Фото 2 |
Esperanza Steering Wheel Drift |
|
Порівняно недорогий і зручний у використанні ігровий кермо для персональних комп'ютерів під управлінням операційної системи Windows. Модель відмінно підійде не тільки для початківців, але і для досвідчених користувачів, які вже давно захоплюються ігровими гоночними симуляторами. Одне з головних перевага пристрою полягає в якісній системі вібрації, яка здатна занурити користувача в гру і допомогти максимально відчути аварії, зіткнення та інші елементи симуляторів.
Маніпулятор оснащений 12 додатковими кнопками, розташованими на рульовому колесі, які дають змогу найбільш повно розкрити можливості кожної гри. Кермо Esperanza EGW101 має зручний блок з педалями. Крім того, педалі несиметричні, що сприяє більш комфортному управління і досягнення кращих результатів у перегонах. Рульове колесо можна повертати на 270°, що цілком достатньо для вдалих маневрів.
Також в кермо інтегрована коробка передач, що відповідає за зміну швидкостей. Живлення здійснюється за рахунок USB-кабелю, довжина якого дозволяє використовувати пристрій з комфортом, не піклуючись про відстані до комп'ютера. Крім персональних комп'ютерів, кермо також сумісний з консолями Sony PlayStation 3. Кермо надійно кріпиться до стільниці за допомогою спеціальних затискачів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Купити Esperanza Steering Wheel Drift
Ігровий провідний кермо Esperanza USB PC/PS3 Black (EGW101) | 2 995 грн. |
Ігрове Кермо Esperanza Wheel EGW101 Black USB PC/PS3 | 2 860 грн. |
Кермо для ПК Esperanza DRIFT EGW101 | 2 780 грн. |
Кермо Esperanza EGW101 | 2 999 грн. |
Кермо Esperanza PC/PS3 Black-Green (EGW101) | 2 859 грн. |
Кермо дуже класне для своєї ціни,але має великі люфії Ідеально для ціни Люфт |
гарне кермо все влаштовує купили на новий рік дитина була рада багато кнопок добре походить до ігор типу аркад малий кут повороту керма користуюся Esperanza Steering Wheel Drift менше місяця |