Міксер ETA Crema 1049 90000 (ETA004990000)
Фото 7 |
ETA Crema 1049 90000 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Crema 1049 90000
Усі ціни 7 →Міксер ETA Crema 1049 90000 | 1 868 грн. |
ETA Crema 0049 90000 White Crema004990000White | 779 грн. |
Міксер ETA Crema 004990000 (ETA004990000) | 779 грн. |
Міксер ETA Crema 0049 90000 | 779 грн. |
Миксер ETA Crema 1049 90000 | 1 874 грн. |
Міксер ETA Crema 1049 90000 | 1 878 грн. |
Ручний міксер ETA CREMA 0049 90000 4 насадки 300 Вт Білий | 689 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →