Машинка для стрижки ETA Eliot 8342 90000 (834290000)
Фото 15 |
ETA Eliot 8342 90000 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Eliot 8342 90000
Машинка для стрижки ETA Eliot 834290000 (ETA834290000) | 1 349 грн. |
ETA Eliot 8342 90000 Eliot834290000 | 1 349 грн. |
Машинка для підстригання волосся ETA Eliot 8342 90000 | 1 349 грн. |
Машинка для стрижки ETA Eliot 834290000 6 насадок Чорний | 1 349 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →