Триммер для бороды и носа ETA Luis 4341 90000 (434190000)
Фото 6 |
ETA Luis 4341 90000 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Luis 4341 90000
ETA Luis 4341 90000 тример для вух та носу 1 кс | 350 грн. |
Тример для носа ETA Luis 434190000 (ETA434190000) | 369 грн. |
Тример для носа ETA 4341 90000 Luis 3 насадки Чорний | 368 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →