Свердловинний насос Euroaqua 4QGD 1.5-60-0.5
5 416 грн. Купити! Насос шнековий глибинний Euroaqua 4QGD 1.5-60-0.5 для свердловин 0.5 кВт НМаркетплейс: Rozetka.ua OD GROUPЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Euroaqua 4QGD 1.5-60-0.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Euroaqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Euroaqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Euroaqua 4QGD 1.5-60-0.5
Ціни на Euroaqua 4QGD 1.5-60-0.5 |
---|---|---|---|---|
Euroaqua 4QGD 1.5-60-0.5 | від 5 416 грн. | 1 пропозиція | ||
Euroaqua 4QGD 1.2-50-0.37 | від 4 890 грн. | 1 пропозиція | ||
Euroaqua 4QGD 1.8-50-0.37 | від 4 580 грн. | 1 пропозиція | ||
Euroaqua 4QGD 2.2-60-0.5 | від 4 756 грн. | 1 пропозиція | ||
Euroaqua 4QGD 2.5-100-0.75 | від 5 730 грн. | 1 пропозиція | ||
Euroaqua 4QGD 1.5-100-0.75 | від 5 659 грн. | 1 пропозиція | ||
Euroaqua 4QGD 1.9-120-1.1 | від 6 599 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →