Прасувальна дошка Eurogold 16030J
Eurogold 16030J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold 16030J
Усі ціни 6 →Дошка для прасування Eurogold 16030J 104х30 см колір в асортименті | 540 грн. |
Прасувальна дошка Eurogold 110х30см 16030J | 503 грн. |
Прасувальна дошка OK Eurogold 16030J | 495 грн. |
Прасувальна дошка OKAY 16030J Eurogold | 495 грн. |
Прасувальна дошка OKAY 16030J Eurogold Diagon Eclipse | 495 грн. |
Дошка прасувальна Eurogold 104*30 см (16030J) | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →