Прасувальна дошка Eurogold Eurora 22438P
Eurogold Eurora 22438P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold Eurora 22438P
Eurogold 22438Р Storm mint 215, 120*38 см 22438РStormmint215,120*38см | 1 499 грн. |
Прасувальна дошка Eurogold 120х38 см Penny – 303 (22438Penny) | 1 399 грн. |
Eurogold 22438Р Penny the Sheep 303, 120*38 см 22438РPennytheSheep303,120* | 1 229 грн. |
Прасувальна дошка Eurogold 120 х 38 (22438Mint) | 1 319 грн. |
Прасувальна дошка EUROPA 22438P | 1 100 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →