Лампочка Eurolamp EKO A70 20W 4000K E27 (LED-A70-20274(D))
139 грн. Купити! Лампа світлодіодна EUROLAMP ЕКО серія "D" А70 20W E27 4000K (LED-A70-20274Маркетплейс: Rozetka.ua Led MashЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Eurolamp EKO A70 20W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Eurolamp EKO A70 20W 4000K E27
Ціни на Eurolamp EKO A70 20W 4000K E27 |
---|---|---|---|---|
Eurolamp EKO A60 15W 3000K E27 | від 112 грн. | 1 пропозиція | ||
Eurolamp EKO A60 15W 4000K E27 | від 99 грн. | 3 пропозиції | ||
Eurolamp EKO A70 20W 3000K E27 | від 139 грн. | 1 пропозиція | ||
Eurolamp EKO A70 20W 4000K E27 | від 139 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →