Лампочка Eurolamp LED EKO MR16 5W 3000K GU5.3 12V (LED-SMD-05533(12)(P))
Фото 4 |
Eurolamp LED EKO MR16 5W 3000K GU5.3 12V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp LED EKO MR16 5W 3000K GU5.3 12V
Усі ціни 9 →Eurolamp Eurolamp LED EKO MR16 5W 12V GU5.3 3000K LED-SMD-05533(12)(P) | 86 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp LED Ecological Series, MR16, 5W, GU5.3, 3000K, | 68 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp Еко 12V GU5.3-5W-3000К LED-SMD-05533(12)(P) | 86 грн. |
Лампочка Eurolamp LED SMD MR16 5W GU5.3 3000K 12V (LED-SMD-05533(12)(P)) L | 156 грн. |
Лампа світлодіодна Eurolamp LED-SMD-05533(12)(P) 12V 5W GU5.3 3000К | 93 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →