Лампочка Eurolamp LED EKO R39 5W 3000K E14 (LED-R39-05142(P))
Фото 4 |
Eurolamp LED EKO R39 5W 3000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp LED EKO R39 5W 3000K E14
Усі ціни 8 →Eurolamp Eurolamp LED EKO R39 5W E14 3000K LED-R39-05142(P) | 85 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp LED Ecological Series, R39, 5W, E14 3000K (LED | 68 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp Еко R39 5W-E14-3000K LED-R39-05142(P) | 85 грн. |
Лампочка Eurolamp LED R39 5W E14 3000K 220V (LED-R39-05142(P)) LED-R39-051 | 155 грн. |
Світлодіодна лампа EUROLAMP R39 5 W E14 3000 K (LED-R39-05142(P)) 3 шт. | 255 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →