Лампочка Eurolamp NANO T8 24W 6500K G13 (LED-T8-24W/6500(nano))
Eurolamp NANO T8 24W 6500K G13 біле світловелика яскравість |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp NANO T8 24W 6500K G13
Усі ціни 8 →Eurolamp Eurolamp Led Nano T8 24W 6500K LED-T8-24W/6500(nano) | 319 грн. |
Лампочка Eurolamp NANO 24W G13 (T8) 6500K 220V (LED-T8-24W/6500(nano)) LED | 357 грн. |
Лампочка Eurolamp NANO 24W G13 (T8) 6500K 220V (LED-T8-24W/6500(nano)) LED | 317 грн. |
Eurolamp Лампочка Eurolamp NANO 24W G13 (T8) 6500K 220V (LED-T8-24W/6500(n | 317 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp LED G13 24W 130 pcs CW T8 Nano (LED-T8-24W/650 | 319 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Eurolamp NANO T8 24W 6500K G13
Ціни на Eurolamp NANO T8 24W 6500K G13 |
---|---|---|---|---|
Eurolamp NANO T8 9W 4000K G13 | від 158 грн. | 8 пропозицій | ||
Eurolamp NANO T8 18W 4000K G13 | від 272 грн. | 12 пропозицій | ||
Eurolamp NANO T8 18W 6500K G13 | від 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Eurolamp NANO T8 24W 4000K G13 | від 309 грн. | 12 пропозицій | ||
Eurolamp NANO T8 24W 6500K G13 | від 317 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →