Лампочка Eurolamp T8 9W 4100K G13 (LED-T8-9W/4100)
Eurolamp T8 9W 4100K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Я як людина старого гарту, довго не купував LED лампи, читав відгуки, дивився як використовують знайомі LED освітлення, збирав думки. І, зрештою, вирішив замінити в офісі люмінесцентні лампи на світлодіодні Т8 і вибрав саме компанію Eurolamp. Лампами та свіченням я повністю залишився задоволений. Дуже зручно, що підключаються на пряму 220V (ну ніжно використовувати баласт і т.д.), як на мене з освітлення навіть яскравіше за аналоги. Не мерехтять і запускаються миттєво, не втомлюються очі наприкінці робочого дня. Чому вибрав саме Eurolamp, вони мають гарантію на ці лампи 5 років, а це більше ніж у конкурентів. Я та мої співробітники задоволені, а для мене це найголовніше. Яскравість, підключення на пряму 220V Наш колектив поки що їх не виявив користуюся Eurolamp T8 9W 6500K G13 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації Eurolamp T8 9W 4100K G13
Ціни на Eurolamp T8 9W 4100K G13 |
---|---|---|---|---|
Eurolamp T8 9W 4100K G13 | від 126 грн. | 2 пропозиції | ||
Eurolamp T8 9W 6500K G13 | від 86 грн. | 19 пропозицій | ||
Eurolamp T8 18W 4100K G13 | від 164 грн. | 8 пропозицій | ||
Eurolamp T8 18W 6500K G13 | від 164 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →