Лампочка Eurolamp T8 9W 6500K G13 (LED-T8-9W/6500)
Eurolamp T8 9W 6500K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp T8 9W 6500K G13
Усі ціни 24 →Eurolamp Eurolamp Led Nano T8 9W 6500K LED-T8-9W/6500(nano) | 159 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp, T8, 9W, 6500K (LED-T8-9W/6500(скло)) | 126 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp T8 9W-G13-6500K (600мм) скло LED-T8-9W/6500(ск | 126 грн. |
Лампочка Eurolamp G13 (LED-T8-9W/6500) LED-T8-9W/6500 | 231 грн. |
Світлодіодна лампа EUROLAMP LED T8 9 Вт 6500 K (LED-T8-9W/6500 (скло)) | 133 грн. |
ще 19 пропозицій
Я як людина старого гарту, довго не купував LED лампи, читав відгуки, дивився як використовують знайомі LED освітлення, збирав думки. І, зрештою, вирішив замінити в офісі люмінесцентні лампи на світлодіодні Т8 і вибрав саме компанію Eurolamp. Лампами та свіченням я повністю залишився задоволений. Дуже зручно, що підключаються на пряму 220V (ну ніжно використовувати баласт і т.д.), як на мене з освітлення навіть яскравіше за аналоги. Не мерехтять і запускаються миттєво, не втомлюються очі наприкінці робочого дня. Чому вибрав саме Eurolamp, вони мають гарантію на ці лампи 5 років, а це більше ніж у конкурентів. Я та мої співробітники задоволені, а для мене це найголовніше. Яскравість, підключення на пряму 220V Наш колектив поки що їх не виявив користуюся Eurolamp T8 9W 6500K G13 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації Eurolamp T8 9W 6500K G13
Ціни на Eurolamp T8 9W 6500K G13 |
---|---|---|---|---|
Eurolamp T8 9W 4100K G13 | від 126 грн. | 4 пропозиції | ||
Eurolamp T8 9W 6500K G13 | від 86 грн. | 24 пропозиції | ||
Eurolamp T8 18W 4100K G13 | від 164 грн. | 10 пропозицій | ||
Eurolamp T8 18W 6500K G13 | від 164 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →