Стабілізатор напруги Europower SLIM-10000SBR LED 10 кВА / 7500 Вт
Фото 5 |
Europower SLIM-10000SBR LED 10 кВА / 7500 Вт
Тип:релейний
Потужність:10 кВА, активна 7500 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Europower SLIM-10000SBR LED 10 кВА / 7500 Вт
Усі ціни 13 →Стабилизатор напряжения релейный Europower SLIM-10000SBR LED | 7 280 грн. |
Стабилизатор напряжения EUROPOWER SLIM-10000SBR | 8 072 грн. |
Стабілізатор Europower SLIM-10000SBR LED | 6 987 грн. |
Стабилизатор Europower SLIM-10000SBR LED | 7 280 грн. |
Стабілізатор Europower SLIM-10000SBR LED | 7 280 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Europower SLIM-10000SBR LED:
- Кількість ступенів стабілізації — 4
Модификації Europower SLIM-10000SBR LED
Ціни на Europower SLIM-10000SBR LED |
---|---|---|---|---|
Europower SLIM-3000SBR LED 3 кВА / 2100 Вт | від 3 446 грн. | 14 пропозицій | ||
Europower SLIM-5000SBR LED 5 кВА / 3500 Вт | від 3 938 грн. | 14 пропозицій | ||
Europower SLIM-10000SBR LED 10 кВА / 7500 Вт | від 6 987 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →