Матрац Eurosleep Cocos-Mix 150x190
Фото 5 | від 4 634 до 7 620 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Cocos-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Cocos-Mix 150x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Cocos-Mix 150x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Cocos-Mix Трикотаж 150х190 + сумка в подарок | 5 334 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 150х190 (5186) | 6 620 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 150х190 (5186) | 6 355 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos-Mix жакард 150x190 | 4 634 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix трикотаж 150х190 (5202) | 7 620 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix трикотаж 150х190 (5202) | 7 315 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos-Mix трикотаж 150x190 | 5 334 грн. |
Тонкий матрац-топпер Eurosleep Slim Cocos-Mix трикотаж 150x190 | 5 334 грн. |
Тонкий матрац-топпер Eurosleep Slim Cocos-Mix жаккард 150x190 | 4 634 грн. |
Закрити
Рекомендуємо