Матрац Eurosleep Dual 120x190
Фото 2 | від 2 681 до 3 091 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:5.5 см |
Модифікації Eurosleep Dual 15
Характеристики
Eurosleep Dual 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Dual 120x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Dual Трикотаж 120х190 + сумка в подарок | 3 091 грн. |
Топпер Eurosleep Dual 120х190 (5038) | 2 967 грн. |
Топпер Eurosleep Dual 120х190 (5038) | 3 091 грн. |
Топпер EuroSleep Dual жаккард 120x190 | 2 681 грн. |
Топпер Eurosleep Dual жаккард 120х190 (5890) | 2 702 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо