Тепловий насос EVO Classic EP-50 5 кВт
Відео 17Фото 5 | 35 000 грн. Купити! Тепловий насос для басейну Evo Classic EP-50Climatehall.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
EVO Classic EP-50 5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації EVO Classic EP-50
Ціни на EVO Classic EP-50 |
---|---|---|---|---|
EVO Classic EP-50 5 кВт | від 35 000 грн. | 1 пропозиція | ||
EVO Classic EP-85 8 кВт | від 47 000 грн. | 1 пропозиція | ||
EVO Classic EP-100 10 кВт | від 48 000 грн. | 1 пропозиція | ||
EVO Classic EP-120 12 кВт | від 59 999 грн. | 1 пропозиція | ||
EVO Classic EP-140 14 кВт | від 71 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →