Ванна Excellent Aquaria 160x70.5 см (WAEX.AQU16WH)
Фото 3 |
Excellent Aquaria 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Aquaria 160x70.5 см
Ванна акрилова Excellent AQUARIA 160x70 WAEX.AQU16WH | 12 702 грн. |
Ванна акрилова Excellent Aquaria 160x70 см (WAEX.AQU16WH) | 16 329 грн. |
Ванна 1600x700 Aquaria WAEX.AQU16WH | 12 652 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Aquaria 1600X705 (Waex.aqu16Wh) | 16 700 грн. |
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Aquaria 160x70:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Aquaria
Ціни на Excellent Aquaria |
---|---|---|---|---|
Excellent Aquaria 139.5x70 см | від 10 312 грн. | 3 пропозиції | ||
Excellent Aquaria 150x70 см | від 13 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Excellent Aquaria 160x70.5 см | від 12 652 грн. | 6 пропозицій | ||
Excellent Aquaria 170x75 см | від 10 727 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →