Ванна Excellent Canyon II 159x75.5 см
Фото 3 |
Excellent Canyon II 159x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Canyon II 159x75.5 см
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Canyon Ii 1600X750 (Waex.cnn16Whc) Wae | 14 587 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Canyon Ii 1600X750 (Waex.cnn16Whc) | 16 962 грн. |
Ванна акриловая прямоугольная Excellent Canyon Ii 159х75.5см Waex.cnn16Whc | 16 962 грн. |
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Canyon II 159x75:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Canyon II
Ціни на Excellent Canyon II |
---|---|---|---|---|
Excellent Canyon II 149.5x75 см | від 14 317 грн. | 4 пропозиції | ||
Excellent Canyon II 159x75.5 см | від 14 587 грн. | 4 пропозиції | ||
Excellent Canyon II 169.5x75 см | від 14 901 грн. | 4 пропозиції | ||
Excellent Canyon II 178.5x80 см | від 23 160 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →