Ванна Excellent Canyon II 178.5x80 см
Фото 3 | 23 160 грн. Купити! Ванна з ручками акрилова Excellent Canyon ІІ 180x80 см (WAEX.CNN18WH+RCR)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
Excellent Canyon II 179x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Canyon II 179x80:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Canyon II
Ціни на Excellent Canyon II |
---|---|---|---|---|
Excellent Canyon II 149.5x75 см | від 14 317 грн. | 4 пропозиції | ||
Excellent Canyon II 159x75.5 см | від 14 587 грн. | 4 пропозиції | ||
Excellent Canyon II 169.5x75 см | від 14 901 грн. | 4 пропозиції | ||
Excellent Canyon II 178.5x80 см | від 23 160 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →