Ванна Excellent Magnus 160x95 см
Фото 3 |
Excellent Magnus 160x95 150x85.5 см160x95 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Magnus 160x95 см
Усі ціни 11 →Ванна асиметрична Excellent MAGNUS 160х95 права WAEX.MGP16WH | 17 500 грн. |
Ванна акрилова Excellent Magnus 160x95 см, Лівостороння (WAEX.MGL16WH) | 20 272 грн. |
Ванна 1600х950 Magnus ліва асиметрична оновлена ціна WAEX.MGL16WH | 17 399 грн. |
Ванна акрилова кутова Excellent Magnus права 160х95 Waex.mgp16Wh біла (768 | 21 200 грн. |
ЛЕВАЯ ВАННА-асиметричним Excellent MAGNUS WAEX.MGL16WH | 17 500 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Magnus 160x95:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Magnus
Ціни на Excellent Magnus |
---|---|---|---|---|
Excellent Magnus 150x85.5 см | від 17 399 грн. | 14 пропозицій | ||
Excellent Magnus 160x95 см | від 17 399 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →