Змішувач Excellent Noble ARAC.4505CR
Фото 4 |
Excellent Noble ARAC.4505CR Nobleбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Noble ARAC.4505CR
Змішувач для ванни Excellent Noble хром ARAC.4505CR | 5 567 грн. |
Змішувач Excellent Для Ванни Noble (Arac.4505Cr) Arac.4505Cr | 5 517 грн. |
Змішувач Excellent Для Ванни Noble (Arac.4505Cr) | 6 063 грн. |
Смеситель для ванны настенный EXCELLENT Noble Arac.4505Cr хром (76744) | 6 063 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →