Змішувач Excellent Oxalia AREX.9055CR
Фото 4 |
Excellent Oxalia AREX.9055CR |
|
Аератор від Neoperl (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Oxalia AREX.9055CR
Усі ціни 7 →Змішувач для ванни Excellent Oxalia хром AREX.9055CR AREX.9055CR NEW | 31 571 грн. |
Excellent Oxalia (Arex9055Cr) | 21 360 грн. |
Excellent Oxalia (Arex9055Cr) | 21 894 грн. |
Excellent Oxalia (Arex9055Cr) | 22 428 грн. |
Змішувач Для Окремо Стоячої Ванни Excellent Oxalia (Arex.9055Cr) Arex.9055 | 31 522 грн. |
Змішувач Для Окремо Стоячої Ванни Excellent Oxalia (Arex.9055Cr) (Arex.905 | 34 980 грн. |
Змішувач Для Окремо Стоячої Ванні Excellent Oxalia (Arex.9055Cr) | 34 980 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →