Ванна Excellent Sekwana 159.5x70.5 см
Фото 3 |
Excellent Sekwana 160x71 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Sekwana 159.5x70.5 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Excellent SEKWANA 160х70 WAEX.SEK16WH | 10 305 грн. |
Ванна акрилова пряма Excellent Sekwana 160x70 см (WAEX.SEK16WH) | 15 532 грн. |
Ванна 1600x700 Sekwanaз ніжками WAEX.SEK16WH | 10 255 грн. |
Ванна акрилова прямокутна Excellent Sekwana 159.5х70.5см Waex.sek16Wh біла | 15 532 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Sekwana 1595X705 (Waex.sek16Wh) | 15 532 грн. |
Ванна акриловая прямоугольная Excellent Sekwana 159.5х70.5см Waex.sek16Wh | 15 532 грн. |
Додаткові функції і можливості ванни Excellent Sekwana 160x71:
- Додатково комплектується гідромасажною системою
Модификації Excellent Sekwana
Ціни на Excellent Sekwana |
---|---|---|---|---|
Excellent Sekwana 140x70 см | від 8 730 грн. | 3 пропозиції | ||
Excellent Sekwana 149.5x71 см | від 10 255 грн. | 7 пропозицій | ||
Excellent Sekwana 159.5x70.5 см | від 10 255 грн. | 7 пропозицій | ||
Excellent Sekwana 170x75.5 см | від 9 986 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →